PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120827}

Wilki z Wall Street

Wolves of Wall Street
2,6 58
ocen
2,6 10 1 58

Wilki z Wall Street
powrót do forum filmu Wilki z Wall Street

Nie ma co się rozpisywać. Strasznie męczący film. Niektóre sceny strasznie się dłużą, a sama fabuła miała zadatki na coś lepszego, niestety wyszło strasznie amatorsko i tandetnie. Ta stacja lubuje się w tego typu produkcjach.
Nawet występ Erica Robertsa nie daje mi możliwości wystawienia większej oceny jak 3/10. I to chyba tylko z litości dla Erica, że dał się skusić na tak słaby film.

bennyhillshow

Jak na dłoni widać, że z Erickiem Robertsem widziałeś jedynie "Mrocznego Rycerza".

GarvinSitho

"Mrocznego Rycerza" akurat nie oglądałem.

bennyhillshow

W takim razie to najpewniej twój pierwszy obejrzany film z tym aktorem, bo strasznie ciężko znaleźć inne wytłumaczenie dla ostatniego zdania z pierwotnej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 2
bennyhillshow


Witam,

Wiesz, Roberts już od właściwie bez mała kilkunastu lat gra (prawie) wyłącznie w tanich, lub bardzo tanich produkcjach.
Widać, że się nie stara, że często nawet nie udaje iż tu chodzi o jakieś aktorstwo, tylko zwyczajnie o opłacenie rachunków. A że (mimo wszystko) jest aktorem rozpoznawalnym, więc go producenci zatrudniają, często jako wisienkę na torcie do kolejnego niskobudżetowego gniotu.
Tego już się nie da zmienić. Szkody wizerunkowe są zbyt duże. Rola z „Runaway Train” już nigdy się nie powtórzy. Możemy co najwyżej z sympatii dla tego aktora pamiętać go z filmu Konczałowskiego, gdzie reżyser Go świetnie "poprowadził".
Jednak nie zmieni to faktu, że jak przypadkiem skacząc po kanałach z pilotem w ręku trafiam na jakiś nieznany mi obraz z Robertsem to z góry już zakładam, aby się po filmie za wiele nie spodziewać.
Udział aktora w niskobudżetowym i niskich lotów „Wolves of Wall Street” (który jako niepoprawny sympatyk horrorów o likantropii „zaliczyłem” niejako z obowiązku) nie zaskoczył mnie w najmniejszym stopniu.
On po prostu od lat zarabia na utrzymanie już tylko wyłącznie poprzez udział w podobnych produkcjach.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones